Gaziantep Göz Doktorları

Prof. Dr. Şeyhmus Arı

Gaziantep Göz Doktorları Uzmanı Prof. Dr. Şeyhmus Arı olarak, alanında 20 yıllık deneyim ve 30.000 üzerinde vaka sayısı ile Oküloplastik Cerrahi, Göz Kapağı Tümörleri, Göz Tümörleri, Katarakt ve Refraktif Cerrahi, Şaşılık ve Pediatrik Oftalmoloji, Medikal Retina gibi hastalıkların tedavisinde hizmet vermekteyiz.

Gaziantep Göz Doktorları Uzmanı Prof. Dr. Şeyhmus Arı, göz ve görme sistemini ilgilendiren hastalıkların teşhis ve tedavisini yapan veya bu alandaki rahatsızlıkların önlenmesinde yardımcı olan tıp alanı doktorudur. Rutin göz muayenelerinden ileri cerrahi işlemlere kadar farklı tıbbi işlemleri gerçekleştirmekle sorumlu kişidir.

Göz hastalıkları uzmanının sorumluluğunda olan alanlar şu şekildedir:

  • Katarakt, glokom, göz yaralanmaları, bulaşıcı göz hastalıkları ve yaşlanmadan kaynaklanan dejeneratif durumlar gibi bir dizi rahatsızlıklara bakmak.
  • Hasta öyküsünü dinleyerek fiziki muayenede bulunmak.
  • Rahatsızlığın tespitine yönelik göz ölçümlerinde bulunmak.
  • Hastalık tanısı koyup uygun tedavi yöndetimini uygulamak.
  • Gözlük ve kontakt lens gibi düzeltici lensler reçete etmek,
  • Lazer ameliyatlar gerçekleştirmek,
  • Göz rahatsızlıklarını tedavi etmek ve ağrıyı yönetmek için ilaçlar reçete etmek,

Gaziantep göz hastalıkları uzmanı olarak, tüm bu süreçleri en deneyimli ve en kaliteli biçimde tüm özen ve ilgi ile hastalarımıza sunarak nitelikli hizmetlere imzamızı atmaktayız. Bu kaliteyi hem devam ettirmek hem de niteliğini arttırmak için daha iyi şekilde hastalarımıza hizmet vermeye çalışmakta ve daha ilgili ve alakalı bir şekilde bu hizmeti daha iyi bir şekle sokmak için çalışmaya ve hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Hizmetlerimizi başta Gaziantep olmak üzere diğer tüm illerden gelen hastalarımıza da sunmaktayız. Sizler de Oküloplastik Cerrahi, Göz Kapağı Tümörleri, Göz Tümörleri, Katarakt ve Refraktif Cerrahi, Şaşılık ve Pediatrik Oftalmoloji, Medikal Retina gibi durumların herhangi birinden şikayetçi ya da rahatsızsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Şeyhmus Arı

Göz Hastalıkları Uzmanı – Prof. Dr. Şeyhmus Arı

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Prof. Dr. Şeyhmus Arı
Prof. Dr. Şeyhmus Arı
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1